Επιτυχίες στις Εξετάσεις των Αγγλικών

Συγχαρητήρια στα παρακάτω παιδιά για τις επιτυχίες τους στις εξετάσεις των Αγγλικών.

 

JUNIOR

 

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΗΛΙΑ, DISTINCTION

ΑΘΗΝΑ-ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ, DISTINCTION

ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ, DISTINCTION

ΑΝΤΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, DISTINCTION

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ, DISTINCTION

ΧΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, DISTINCTION

ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ, DISTINCTION

ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ, DISTINCTION

ΑΝΤΡΙΑ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, DISTINCTION

ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ, DISTINCTION

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, MERIT

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ, DISTINCTION

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΟΥΛΜΠΑΚΙΔΟΥ, DISTINCTION

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, DISTINCTION

 

PRIMARY

 

ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, MERIT

ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ, MERIT

ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΗΝΑ, DISTINCTION

ΕΙΡΗΝΗ ΣΙΕΠΗ, DISTINCTION

ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΛΕΞΗ, DISTINCTION

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΡΕΟΥ, DISTINCTION

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, DISTINCTION

ΧΑΡΑ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗ, DISTINCTION

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗ, DISTINCTION

ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΟΥ, DISTINCTION

ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΖΙΡΗ, DISTINCTION

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ, DISTINCTION

ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΑΚΟΝΤΗΣ, DISTINCTION

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ, MERIT

ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, DISTINCTION

ΙΟΥΛΙΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ, DISTINCTION

ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, DISTINCTION

ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, DISTINCTION

ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΝΑΖΙΡΗ, DISTINCTION

 

PRELIMINARY

 

ΟΡΕΣΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, DISTINCTION

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΟΥΡΗ, DISTINCTION

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΘΥΜΟΥΔΗ, MERIT

ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΜΒΡΙΩΤΗΣ, DISTINCTION

ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ, DISTINCTION

ΣΤΕΦΑΝΗ ΝΕΟΦΥΤΟΥ, MERIT

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, MERIT

ΑΡΕΤΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, DISTINCTION

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ, DISTINCTION

ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΟΥΣ, MERIT

ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ, DISTINCTION

ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, DISTINCTION

ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΑΝΝΑΣ, DISTINCTION

 

ELEMENTARY

 

ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ, DISTINCTION

ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΑΙΔΙΝΙΔΟΥ, DISTINCTION

ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ, DISTINCTION

ΧΡΥΣΑ ΛΕΚΑΝΗ, MERIT

ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΕΠΟΥ,PASS

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΠΑΚΟΥΔΗΣ, DISTINCTION

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ, MERIT

ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΖΙΡΗΣ, DISTINCTION

ΔΙΑΝΑ ΣΥΜΕΟΥ, PASS

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, DISTINCTION

ΛΕΝΟΣ ΚΛΕΙΤΟΥ, PASS

 

PRE INTERMEDIATE

 

ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, DISTINCTION

IONUT-MIRCEA LUNGU, DISTINCTION

ΔΗΜΗΤΡΙΑΝΑ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ, DISTINCTION

ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΡΝΑΒΙΔΟΥ, PASS

MARIA EL-DAYE, PASS

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ, DISTINCTION

 

INTERMEDIATE

 

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΟΥΣ, MERIT

ΚΛΕΙΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, DISTINCTION

ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΟΥΔΗΣ, MERIT

ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, DISTINCTION

ΕΛΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΥ, DISTINCTION

ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ, MERIT

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ, DISTINCTION

ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΓΚΟΥ, PASS

 

ADVANCED

 

ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΜΗ, DISTINCTION

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, MERIT

ΑΝΝΑ ΜΑΡΚΟΥ, DISTINCTION

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΙΖΕΡ, MERIT

ΦΥΤΟΥΛΑ ΚΑΙΖΕΡ, DISTINCTION

 

Μπράβο στα παιδιά αλλά και στις καθηγήτριες τους κ. 'Αλκηστις Ταπακούδη και κ. Μαρία Χριστοδούλου για την εξαίρετη δουλειά τους.

 

Εγγραφείτε στο Newsletter μας